Wie is wie?

Organigram

Hieronder vindt u een overzicht van het bestuur, medewerkers en andere betrokkenen.

Hoofdbestuur
Arnold Hoorn - Voorzitter - 0226-394740 / a.hoorn16@ziggo.nl
Bertrin de Kraker - Penningmeester - 0646230041 / bertrink@hotmail.com
Kevin Kooij - Secretaris - secretaris@hollandia-t.nl
Dick Smit - Wedstrijdsecretariaat, scheidsrechters - 0226-394225 / wedstrijdsecretariaat@hollandia-t.nl
Nico Entes - Accommodatie - 0226-393189 / n.a.entes@quicknet.nl 
Sietske Groot - Ledenadministratie - 0226-394814 / sietskegroot@gmail.com  
Kevin den Das - Technische Commissie - 0630767783 / kevindendas@live.nl

Technische Commissie
Jos Burger - 0620131363 / timmerbedrijfjos@gmail.com
Bas Kaandorp - 0620138542 / baskaandorp@hotmail.com
Kenny Kruijer - 0651384938 / kennykruijer@hotmail.com 
Kevin den Das - 0630767783 / kevindendas@live.nl
Sebastiaan Gerber - 0613840795 / bs.gerber@ziggo.nl  

Selectie 1e en 2e
Ronald de Rooij - Hoofdtrainer - ronaldderooij@quicknet.nl  
Pieter Vos - Begeleider 1e - pfsvos@hotmail.com
Steve Vis - Trainer 2e - 0652325972 / vsvisis@hotmail.com  
Dick Klepper - Begeleider 2e - 0636178375 / dickklepper@hotmail.com

Sportmassage en verzorging (uitsluitend vanaf 16 jaar en ouder)
Rocco Stroet - joke-rocco@hotmail.com
Rob Hof - 0640821929 / rob.hof@ziggo.nl

Hoofdjeugdtrainers
Ton Kruijer (J019) - 0226-391926 / tonkruijer@quicknet.nl
Mathijs Tesselaar (J017) - 0629340372 / mathijs_tesselaar@hotmail.com
Jacob Zut (J015) - 0681678646 / jacob@zut.org
Ron Metselaar (J013) - r.mets@quicknet.nl
Jacob Zut (J011) - 0681678646 / jacob@zut.org 
Stan Groenland (J08) - stangroenland@live.nl  
Pierre Masteling (Kabouters) - p.masteling@hetnet.nl

Jeugdcoordinatoren
Technische Commissie (J019) - zie boven
Marcel Baten (J017) - 0613113316 / marslin@quicknet.nl
Maik Smit (J015) - maiksmit@hotmail.com
Jacco Felius (J013) - 0226-394498 / voetbal@felius.info
Walter Kruijer (J011, J010 en J09) - 0613189465 / w-t.kruijer@quicknet.nl  
Per Groenland (J08) - toernooihollandiat@gmail.com 
Pierre Masteling (Kabouters) - p.masteling@hetnet.nl 

Keeperstrainer Senioren en J019
André Oudhuis

Keeperstrainers Jeugd
Vincent de Haan (J017, J015, J013, J011 en J09) - 0629558304 / vincenteninger@ziggo.nl

Materialen
Paul Stuijt - 0638901054 / p.stuijt@quicknet.nl

Afgelastingen en consul
Rick Blokdijk (Sportlaan 7, Tuitjenhorn) - 0226-394642 mobiel 0651348784
Dick Smit - contactpersoon afgelastingen Zaterdag en Zondag - 0226-394225 wedstrijdsecretariaat@hollandia-t.nl

Sponsorcommissie
Arnold Hoorn - a.hoorn16@ziggo.nl
Jan van Musscher - musscher@quicknet.nl
Tom Bleeker - fr.tomm@gmail.com
Kevin Kooij - kooij_kevin@hotmail.com

Evenementencommissie
Jeugd
Selvi Honders - selvi.marcel@quicknet.nl
Odile Roest - 0615282784 / odile_roest@hotmail.com   

Overige
Rolf Kusch - rolf.kusch@gmail.com
Rory Burger - roryburger@hotmail.com 

Website/Facebook/Kantine TV/De Aftrap
John Dierx - 0657573436 / dierx1@ziggo.nl
Jeffrey Bakker - bakkerjeffrey@hotmail.com
(de Aftrap)

a website by Wishbone Productions